Haber

Hamsik futbolu bırakıyor mu? Hamsik futbolu bıraktı mı? Hamsik futbolu neden bıraktı?

Hamsik futbolu bırakıyor mu? sorusu merak edilenlerin tam ortasında. Trabzonspor ‘nin dünyaca ünlü futbolcusu Marek Hamsik, transfer olduğu günden bu yana Trabzonspor taraftarları tarafından yakından takip ediliyor. Başarılı oyuncu Marek Hamsik’in futbolu bırakıp bırakmayacağı merak konusu oldu. Tamam, Hamsik futbolu bırakıyor mu? Hamsik futbolu bıraktı mı? Hamsik futbolu neden bıraktı?

HAMSİK FUTBOLU SOL MU?

Trabzonspor’un dünyaca ünlü futbolcusu Marek Hamsik, dönem sonunda mesleğine son vereceğini açıkladı. 35 yaşındaki futbolcu yaptığı açıklamada, “Benim için harika bir yolculuktu, artık bu yolculuğun sonuna doğru geliyorum. Son takımım Trabzonspor olacak ve hafta sonu iç sahadaki son maçımı oynayacağım.” .” terimleri kullandı. 35 yaşındaki futbolcu yaptığı açıklamada, sahalara veda etme kararını paylaşarak, “Oyun oynadığım tüm futbol kulüplerine bana bu şansı verdikleri için teşekkür ediyorum. Aileme ve yakınlarıma teşekkür ediyorum. arkadaşlarım her zaman yanımda oldukları için. Benim için harika bir yolculuktu, şimdi bu yolculuğun sonuna geliyorum. Trabzonspor benim. Son takımım olacak ve hafta sonu iç sahadaki son maçımı oynayacağım.” terimleri kullandı.

Sezonu Trabzonspor’da geçiren Marek Hamsik, kariyerinde IFK, Göteborg, Dalian, Brescia ve Napoli’de forma giydi. Slovak yıldız bu takımlarda çıktığı toplam 709 maçta 144 gol atarken, 112 asist de yaptı.

osmangazi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu