Haber

Manga solisti Akgül, TOGG’un pozunu eleştiren sanatçılara dava açtı

Manga setinin solisti Ferman Akgül, TOGG’un direksiyon başında poz vermesine yönelik eleştirileri mahkemeye taşıdı.

Patronlar Dünyası’nın haberine göre süreç, Manga’nın solisti Ferman Akgül’ün seçimler öncesi otomobilin direksiyon başında çekilmiş fotoğrafının TOGG’un resmi Twitter hesabından paylaşılmasıyla başladı.

Akgül’ün bu fotoğrafına ilk tepki Redd üyesi Güneş Duru’dan geldi. Duru, Togg’un önüne yatarak “beni çiğneyin” diye bağıran vatandaşın haberini aktararak, “Sahte rock yıldızlarından biri terfi için bir iki milyon alıyor, vatandaş yatıyor, bakanı kalkıyor yarışa. …” o paylaştı.

Daha sonra müzisyen Aylin Aslım da Duru’nun paylaşımından alıntı yaparak, “Kaç milyonunuz var bilmiyorum. Türk rock camiası ‘kol kırılır, yen onda kalır’ der. Ama burada adı geçen kişi Ferman Akgül’dür. AKP ile yıllardır ‘işbirliği’ yapan Manga’nın solisti, biz 10 yılı aşkın süredir kara listelerdeyken bu neden bilinsin ki, her şey bir yere kadar” diye yazdı.

Redd üyelerinden Doğan Duru da ünlünün seçim öncesi oy tercihlerini açıklamasına atıfta bulunarak ve Akgül’ü işaret ederek “Ferman da paylaşalım :))” paylaşımında bulundu.

Ferman Akgül ise bu eleştiriler karşısında mahkemeye gitmeyi tercih etti. Akgül Güneş Duru, Aylin Aslım ve Doğan Duru hakkında ‘kişilik haklarına saldırı’ olduğu teziyle dava açtı. (HABER MERKEZİ)

haberaksehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu