Yaşam

Tom Holland’lı Yeni Spider-Man Filmleri Gelebilir!

Özellikle de Spider-Man karakterine hayranlık duyan sinemaseverleri heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Dünyaca ünlü Tom Holland’ın yeniden Spider-Man karakteri olarak karşımıza çıkacağı iddia edildi. Güvenilir kaynaklardan gelen iddia doğru ise Tom Holland, birden fazla yapımda Spider-Man karakterini canlandıracak.

İddianın sahibi, sinema dünyasının yakından tanıdığı isimler arasında yer alan Jeff Sneider. “The Hot Mic” isimli podcast yayınında konuşan Sneider, Tom Holland ile yapımcı şirketin Spider-Man: No Way Home’un devamı niteliğindeki yeni bir Spider-Man sineması için mutabakata vardıklarını argüman etti. Ayrıyeten bu muahedenin yeni bir üçlemeyi de kapsadığı tabir ediliyor. Lakin bu mutabakatların Marvel (MCU) için mi yoksa Sony için mi yapıldığı bilinmiyor.

Konuyla ilgili tartışmalar 2021’den beri sürüyor!

Jeff Sneider tarafından yapılan açıklamalar doğrulanamamış olsa da Tom Holland ve Spider-Man ikilisi, geçtiğimiz yıldan beri konuşulan bir mesele. Yapımcı Amy Pascal, geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada Tom Holland ile 3 yapım için daha anlaşmaya varıldığını söylemişti. Spider-Man: No Way Home’un tanıtımında konuşan Pascal, “Bu, Marvel ile yaptığımız son film değil. Son Spider-Man filmi değil. Tom Holland ve Marvel ile bir sonraki Spider-Man filmini yapmaya hazırlanıyoruz. Bunu üç film olarak düşünüyoruz ve şimdi, önümüzdeki üç film için çalışacağız. Bu, MCU filmlerimizin sonuncusu değil.” tabirlerini kullanmıştı.

Amy Pascal’ın açıklamalarından sonra da Sony’den mevzuyla ilgili açıklama gelmiş, Spider-Man 4 yahut yeni bir üçleme üzere bir planın olmadığını söylemişti. Marvel Studios Başkanı Kevin Feige ise Sony’yi yalanlar gibi konuşmuş, kendisiyle birlikte Amy Pascal, Disney ve Sony’nin Spider-Man ile ilgili görüşmeleri sürdürdüğünü açıklamıştı.

Tüm bunları bir ortaya getirdiğimizde, şu an için netleşmiş hiçbir şey olmadığını görüyoruz. Lakin ilerleyen devirlerde ne yaşanacağını daima birlikte göreceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu