Haber

Gazeteci Seher Yaşayacak Açıklandı: Dilan ve Engin Polat’ı Koruyan Var mı?

Dilan ve Engin Polat çifti bu gece kara para akladıkları gerekçesiyle gözaltına alındı. Polat çiftinin vergi kaçakçılığını haber yapan ilk isimlerden biri olan gazeteci Seher Yaşamak, Dilan ve Engin Polat çiftinin arkasında kimsenin olmadığını ancak güçlü görünmek için böyle davrandıklarını söyledi.

Sosyal medyada paylaştıkları lüks hayatın ardından servetleri sorgulanan Polat çiftinin vergi kaçırdığı ve kara para akladığı iddia edildi.

MASAK’ın raporunun ardından savcılık çiftin tüm mal varlıklarına yönelik tedbir aldı. Dilan ve Engin Polat bu akşam polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Polat çiftinin vergi kaçırdığını ortaya çıkaran ve soruşturmanın başlaması için fitili ateşleyen gazetecilerden Seher Yaşamak, gözaltına alınan çiftle ilgili açıklama yaptı.

Ensonhaber’e konuşan gazeteci Yaşaaçık, duruşma sürecinin Cumartesi gününe kadar devam edeceğini söyleyerek, sonrasında bazı tutuklamaların beklendiğini ifade etti.

Yaşacak, operasyonun daha da büyüyeceğini belirterek; “Ankara’da onları koruyacak kimse yok. “Polat çifti böyle bir algı yaratmaya çalışıyor ama eminim ki devlette onların arkasında kimse yoktur” dedi.

haber-serdivan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu